top of page

Įsiskolinimas

Skolų neturėsite, jei už šilumą ir karštą vandenį sąskaitoje nurodytą sumą apmokėsite iki poataskaitinio mėnesio paskutinės dienos. Primename, kad gyventojams, laiku neapmokėjusiems skolos už šildymą ir karštą vandenį, yra skaičiuojami delspinigiai.

Lengviau neleisti užaugti skolai, nei ją išmokėti. Todėl, net jei dėl laikinų finansinių sunkumų negalite iškart apmokėti visos sąskaitos, mokėkite kiekvieną mėnesį po dalį reikiamos sumos.

Tačiau jeigu skola jau užaugo – nedelskite ir apsilankykite UAB „Akmenės energija“ vartotojų aptarnavimo centre!

Adresas: Nepriklausomybės al. 1A, LT85126 Naujoji Akmenė

Telefonas: +370 425 56721

El. paštas: info@akmenesenergija.lt

Abejingumas susidariusiai skolai ir delsimas suteiks Jums rūpesčių ir papildomų išlaidų. Susidarius įsiskolinimui, bendrovės darbuotojai pirmiausia išsiųs jums įspėjimą. Atvykus į bendrovę, vartotojų aptarnavimo centro darbuotojai aptars iškilusias problemas ir pasiūlys priimtiną sprendimo būdą. Ar pasinaudosite mūsų siūloma galimybe geranoriškai ir taikiai išspręsti problemas, priklausys tik nuo Jūsų. Mes esame pasirengę Jums padėti, todėl prašome kreiptis nedvejojant.

UAB „Akmenės energija“, spręsdama skolų mokumo problemas, vadovaujasi geranoriškumo ir šalių bendradarbiavimo principais. Tai reiškia, kad kiekvienas vartotojas, turintis įsiskolinimą dėl finansinių sunkumų, visuomet gali kreiptis į bendrovę ir mūsų darbuotojai visokeriopai Jums padės ir pasistengs suderinti tokias susidariusių skolų grąžinimo sąlygas, sudaryti tokį skolų mokėjimo grafiką, kuris atitiks Jūsų finansines galimybes ir galėsite skolą išmokėti dalimis.

Susitarę dėl skolos išmokėjimo (visos arba dalimis), pasirašę skolos grąžinimo sutartį neprarasite galimybės kreiptis į savivaldybę dėl kompensacijos už šildymą ir karštą vandenį.

Jei vartotojas nesilaiko sudaryto skolos grąžinimo grafiko arba piktybiškai nereaguoja į Jam siunčiamus įspėjimus, bendrovė dėl skolos priteisimo kreipiasi į teismą, o informaciją apie įsiskolinimą įstatymų nustatyta tvarka perduoda išorinei skolininkų administravimo informacinei sistemai (SAIS). Faktas apie Jūsų skolą SAIS bus saugomas 10 metų nuo įsiskolinimo padengimo dienos, o tai apsunkins Jūsų galimybes pasiskolinti iš bankų, pirkti prekes išsimokėtinai ir panašiai.

Tik tuomet jei vartotojas nė viename skolos valdymo etape nesidomi ir nebendradarbiauja, tokios skolos išieškojimas perduodamas antstoliams.

Ilgalaikis įsiskolinimas tampa ir papildomomis išlaidomis skolininkui, nes galiausiai tenka apmokėti palūkanas, bylinėjimosi bei vykdymo administravimo (antstolinio išieškojimo) išlaidas. Be to gaištamas laikas ir sugadinama reputacija.

ABEJINGUMAS SKOLAI – TAI PAPILDOMOS IŠLAIDOS IR RŪPESČIAI. IEŠKOKIME IŠEITIES NEDELSIANT.

bottom of page